PŘÍZEMNÍ DOMY

Katalog přízemních jednopodlažních domů, zastřešených převážně valbovou vazníkovou střechou, ale také typy se sedlovou a plochou střechou.

PD1

Přízemní dům velikosti 4+1 s příslušenstvím s plochou střechou. Plochá střecha lze nahradit i sedlovou popřípadě i pultovou střechou.


 
 
 

PD2

Přízemní dům, nepodsklepený, zastřešený valbovou střechou, velikosti 4+1 s příslušenstvím. 


 
 
 

PD3

Jednopodlažní dům typu bungalow zastřešený valbovou střechou. V dispozičním uspořádání domu se nachází i pracovna, která může být i dalším dětským pokojem.


 
 
 

PD4

Přízemní dům zastřešený sedlovou střechou a varianta zastřešení střechou pultovou. 


Perspektiva1 Perspektiva1
Perspektiva2 Perspektiva2
Perspektiva Perspektiva
Půdorys Půdorys

PD5

Přízemní dům typu bungalow, zastřešený valbovou střechou. Obytná veřejná část je oddělena od klidové zóny, kde jsou umístěny tři pokoje a hygienické zařízení. Terasa je plně zastřešena


 
 
 

PD6

Přízemní rodinný dům, zastřešený kombinovanou pultovou a plochou střechou. Terasa je částečně zastřešena . Dům je rozdělen středovou nosnou zdí na část klidovou a část obytnou s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem.


 
 
 

PD7

Další jednopodlažní dům s rozdělenou dispozicí na klidovou část a veřejnou část. Je to tzv. rostoucí dům, kde je přidána v tomto případě ložnice se šatnou. Na přání je možno dům zmenšit.


 
 
 

PD8

Jiná varianta jednopodlažního rodinného domu, zastřešeného kombinovanou pultovou a plochou střechou. V zadní části domu je umístěna terasa, která je chráněna hmotou domu


 
 
 
 

PD9

Přízemní rodinný dům 4+KK včetně příslušenství , zastřešený valbovou střechou a plně krytou terasou


 
 

PD10

Přízemní rodinný dům 4+kk zastřešený plochou střechou s plně krytou terasou