DVOUPODLAŽNÍ DOMY

Katalog rodinných domů, převážně nepodsklepených s podkrovím, popřípadě dalším plným podlažím. Domy jsou modulově řešené v rozměrech vhodných pro zděnou soustavu avšak samozřejmě se sendvičovou konstrukcí obvodového pláště. 

RD1

Rodinný dům jednopodlažní s obytným podkrovím, nepodsklepený a s garážovým stáním. Zastavěná plocha domu bez terasy a garážového stání je 94,50 m2.


 
 
 
 

RD2

Rodinný dům 4+1 se zastřešeným garážovým stáním a integrovaným zastřešeným altánem. Vše je umístěno jako součást domu a není třeba zahradu doplňovat dalšími stavbami


 
 
 
 

RD3

Malý dvoupodlažní rodinný domek bez podsklepení včetně příslušenství. Možno provést variantu s plochou střechou s extenzivní vegetační vrstvou.


 
 
 
 

RD4

Rodinný dům nepodsklepený 5+1 a příslušenství. Zde je kladen důraz na velké dětské pokoje. V přízemí je umístěna pracovna, nebo pokoj pro babičku. Garážové stání s dílnou se předpokládá jako samostatně stojící objekt.


 
 
 
 

RD5

Dvoupodlažní rodinný dům zastřešený pultovou střechou s přízemní částí , která je zastřešena vegetační střechou. Součástí domu je i přilehlé garážové stání a garáž, které mohou být umístěny i samostatně.


 
 
 
 

RD6

Malý dům, vhodný pro starší manželský pár a občasný prázdninový pobyt vnoučat...